Reklamy Google Adwords

Search Ads

Kiedy dodamy słowo kluczowe do kampanii, wyszukiwarka zacznie je wyświetlać, Twoja reklama będzie widoczna razem z resztą organicznych słów kluczowych wpisanych do wyszukiwarki. Płacisz dopiero wtedy, gdy ktoś kliknie Twoją reklamę. Samo wyświetlanie jest całkowicie darmowe.

Reklamy Sklepowe

Gdy szukasz produktu w Google, pojawią się reklamy z wizualizacją, informacją oraz ceną produktu. Ten model reklamy to jeden z najlepszych modeli reklamowych za który płacisz dopiero, gdy ktoś w nie kliknie. Nazywamy je reklamami sklepowymi.

Display Ads

Niektóre ze stron internetowych w celach zarobkowych pozwalają Google na dodawanie reklam bezpośrednio na ich stronach. Te strony są zebrane w bazie Google. Reklamodawcy mogą wyświetlać na nich swoje reklamy na tych samych warunkach.

Reklamy Video

Możesz zastosować kilka różnych modeli reklam w serwisie YouTube, jako najczęściej na świecie odwiedzanej video platformie. Pozwoli to zaistnieć Twojej marce oraz umocnić jej pozycję na rynku zwiększajać liczbę potencialnych klientów.

Reklamy Aplikacjii Mobilnych

Z pomocą reklam aplikacji mobilnych, możesz bardzo łatwo dotrzeć do większej liczby klientów. Dzięki odpowiedniej filtracji dotrzemy do zainteresowanych klientów!

Remarketing

Wiesz że możesz dotrzeć do klientów, którzy już kiedyś odwiedzili odwierdzili Twoją stronę ? Remarketing pozwoli na otrzymanie drugiej szansy na pozyskanie klienta.

Czym jest Adwords?

Google AdWords Ads to sieć modelu reklam które przeważnie zawierają Search Advertising, Display Network, Shopping Ads (Google Merchant), oraz Video (Youtube).

Czym się zajmujemy?

Analizujemy Twój biznes i przygotowujemy przyszłą strategię kampanii, badamy obecną sytuację na rynku aby dopasować odpowiednią strategię.Nasze Cele

Naszym największym celem, jest szybkie osiągniecie zwrotu z inwestycji w kampanię, powiększenia bazy stałych klientów, co za tym idzie maksymalizacji dochodu. Stosując zasadę zmniejszenia " cost-per-click " , koszty będą minimalne.


Google AdWords Ads

Google AdWords to system reklamowy który pozwala swoim użytkownikom dotrzeć Twojej ofercie to wszystkich użytkowników Google, i nie tylko. AdWords pomaga dotrzeć do odpowiednich nowych klientów. Możemy w dowolnej chwili edytować całą kampanię, aby uzyskać porządany efekt. Możemy stworzyć reklamy różnych formatów i wariantów, w określonym języku, ustawieniami demograficznymi i geograficznymi.

Image

Wymierna Wartość

Nie ma wymaganego minimum aby zacząć reklamować się w Google. Płacisz określoną kwotę dopiero wtedy i tylko wtedy, gdy ktoś kliknię w Twoją reklamę. Oznacza to, że każda przeznaczona złotówka trafi bezpośrednio na powiększanie liczby Twoich. Chcielibyśmy zaznaczyć, żę nie ma innej formy reklamy, która daję bezpośredni wgląd na to ile dokładnie osób ją widzało lub weszło!

Image

Jakie są koszty?

Już teraz tysiące firm korzysta z Google AdWords, aby trafić do większej liczby klientów, ponieważ jest to najbardziej efektywna forma reklamy. Dobrze użyte słowa kluczowe AdWords pozwalają celnie przedstawić Twój produkt lub ofertę, osobie która jej szuka. Cały program oparty jest na zasadzie "cost-per-click", reklamodawcy płącą tylko i wyłącznie wtedy gdy reklama zostanie otworzona.

Image

Jakie są korzyśći?

Najważniejszymi cechami które wyróżna ten system reklam to, że płacisz tylko kiedy osobą zainteresowana Twoją reklamą w nią kliknie. Możesz prowadzić kampanię z bardzo małym budżetem. Stale możesz sprawdzać efektywność swojej kampanii, poprzez dokładne raporty.

Image

Start Publishing Your Ads