Projektowanie Stron WWW

Czemu strona jest tak ważna dla biznesu ?

Projektowanie stron internetowych to jeden z najważniejszych etapów wprowadzania firmy do internetu. Posiadając stronę, Twoja firma zaczyna istnieć w świecie online. Trzeba ją zaprojektować oraz stworzyć zgodnie z zasadami SEO.
Najtańsza oraz najbardziej efektywna na świecie metoda reklamowania, opiera się o stronę internetową. Twoja strona musi zostać stworzona zgodnie z zasadami obecnej technologii, która zmienia się co jakiś czas. Odpowiednie ustawienia strony pozwolą nadążyć za konkurencją.Stworzymy dla Ciebie stronę według Twoich wytycznych oraz wymagań silnika wyszukiwarki np Google, Bing czy Yandex. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jakie to ważne aby być w sieći. Nasi specialiści pomogą wybrać Ci odpowiednią drogę zaistnnienia w sieći. Bądz w stałym kontakcie z klientami . Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda taki proces.


Analiza Potrzeb Klienta

Twoja strona musi spełniać konkretne oczekiwania, ponieważ dzięki niej możesz zaistnieć w świecie online.

Pełne wsparcie

Jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces tworzenia strony w oparciu o wytyczne klienta, oraz przedyskutować wszystkie rozwiązania techniczne.

Techniczne Sugestie

Strona jest również sprawdzana pod kątem aplikacji najnowszej generacji, kompatybilnością z użytkowikiem. Jeśli zauważymy jakiekolwiek braki, zostaną one dodane do raportu i usunięte.

Dobór Najlepszych Słów Kluczowych

To jedna z najważniejszych czynności w całym etapie projektu strony. Dzięki dobremu doborowi słów kluczowcyh, klięci łatwo znajdą Twoją witrynę.

Analiza Meta-Danych

Meta-tagi to tagi związane z językami HTML i XHTML używane do dostarczania informacji o witrynach internetowych. Meta analizy są sprawdzane i harmonizowane

Konstrukcja Linków

Budowanie linków to praca która powinna być skończona po każdych podstawowych czynnościach SEO aby nadać "kierunek" silnikowi wyszukiwania. Budowa linków przynośi poprawny kształt strony.

Sprawdzenie Błędów HTML

Sprawdzany jest kod HTML strony. Problematyczna i niepoprawna struktura kodu jest edytowana.

Kontrola Zepsutych Linków

Jeśli na stronie są uszkodzone linki, są one sprawdzane usuwane, lub umieszczane od nowa.

Tworzenie Mapy Strony

Dla Twojej witryny Tworzona jest "Mapa witryny" i dodawana do wyszukiwarek.

Rejestry Google Map

Rejestracja witryny w Mapach Google umożliwia wyszukiwania map Google które dane kontaktowe witryny.

Czym jest Optymalizacja Strony WWW (SEO)?

SEO to optymalizacja strony internetowej, która jest odpowiednia dla algorytmów wyszukiwarek i zwiększa jej dostępność w wynikach wyszukiwania. Dzięki optymalizacji SEO Twoja strona internetowa jest ulepszona i możesz dotrzeć do większej liczby klientów. Świat SEO jest teraz w stanie zaspokoić potrzeby języka mówionego. Firmy poświęcają wiele wysiłku i pieniędzy, aby przenieść swoją witrynę na pierwsze strony Google i podobnych wyszukiwarek.